Rocznicy powstania Klubu Merkury w Łasku
Data dodania: 10.02.2016

Dnia 09.01.2016r w Szkole Podstawowej nr 5 w Łasku odbyła się Zabawa Abstynencka z okazji 31 rocznicy powstania Klubu Merkury w Łasku.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 19.00 i trwała do póĽnych godzin nocnych.
Na wstępie prezes Stowarzyszenia |Abstynentów Klubu Merkury w Łasku pan Włodzimierz Jurowski przywitał gości, po czym głos oddał zastępcy burmistrza miasta i gminy Łask Pani Janinie Kosman, która po krótkiej przemowie dokonała oficjalnego otwarcia uroczystości. Jak co roku Stowarzyszenie odebrało liczne gratulacje i życzenia zarówno od przedstawicieli władz miasta jak i zaprzyjaĽnionych stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego. Swoją obecnością zaszczycił nas również przewodniczący Krajowej Rady Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich pan Bogdan Urban, a także wiceprzewodniczący Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego pan Waldemar Keller.
W uroczystości wzięło udział około 700 osób. Zabawa rocznicowa w Łasku jest jedną z największych tego typu imprez organizowanych w naszym województwie. Gościliśmy przede wszystkim przyjaciół ze stowarzyszeń województwa łódzkiego, ale również z województw ościennych. Licznie przybyli również mieszkańcy miasta i gminy Łask.
Zarząd Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku chciałby serdecznie podziękować gościom za przybycie. To dla nas ogromna przyjemność móc gościć Was wszystkich. Serdeczne podziękowania również dla władz i pracowników Urzędu Miasta Łask, którzy nie tylko zaszczycają nas swoją obecnością w uroczystościach, ale również wspierają i pomagają w organizowaniu różnych przedsięwzięć. Szczególe podziękowania należą się jednak członkom Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury. To dzięki ich pracy, poświęceniu i zaangażowaniu możemy przeprowadzać tak ważne dla nas uroczystości.

 

[wróć do aktualności]