Zabawa Rocznicowa z okazji 32 rocznicy powstania Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku
Data dodania: 13.01.2017

Zabawa Abstynencka z okazji 32 rocznicy powstania Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku.


Dnia 07.01.2017r w Szkole Podstawowej nr 5 w Łasku odbyła się Zabawa Abstynencka z okazji 32 rocznicy powstania Klubu Merkury w Łasku.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 20.00 i trwała do póĽnych godzin nocnych.
Na wstępie prezes Stowarzyszenia |Abstynentów Klubu Merkury w Łasku pan Włodzimierz Jurowski przywitał gości, po czym głos oddał skarbnik Miasta i Gminy Łask Pani Annie Głowińskiej, która w imieniu Pana Burmistrza powitała zebranych. Stowarzyszenie odebrało liczne gratulacje i życzenia. W tym roku swoją obecnością zaszczycił nas sekretarz Krajowej Rady Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich oraz Prezes Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego pan Władysław Keler, a także członkowie zarządu Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego.
W uroczystości wzięło udział około 400 osób. Zabawa rocznicowa w Łasku jest jedną z największych tego typu imprez organizowanych w naszym województwie. Gościliśmy przede wszystkim przyjaciół ze stowarzyszeń województwa łódzkiego, ale również z województw ościennych. Licznie przybyli również mieszkańcy miasta i gminy Łask.
Zarząd Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku chciałby serdecznie podziękować gościom za przybycie, pomimo tak trudnych w tym roku warunków pogodowych. To dla nas ogromna przyjemność móc gościć Was wszystkich. Serdeczne podziękowania dla władz i pracowników Urzędu Miasta i Gminy Łask, którzy nie tylko zaszczycają nas swoją obecnością w uroczystościach, ale również wspierają i pomagają w organizowaniu różnych przedsięwzięć. Ogromne podziękowania Zarząd i członkowie składają na ręce dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Łasku, Pani Kamili Prawickiej, za kolejną możliwość skorzystania z pomieszczeń szkoły. Szczególne podziękowania należą się jednak członkom Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury. To dzięki ich pracy, poświęceniu i zaangażowaniu możemy przeprowadzać tak ważne dla nas uroczystości.

 

[wróć do aktualności]