Zabawa abstynencka w Łasku
Data dodania: 26.02.2014

Zgodnie z tradycją, w pierwszą sobotę Nowego Roku, odbyła się zabawa abstynencka zorganizowana przez Stowarzyszenie Abstynentów Klubu Merkury w Łasku. To już 29 rocznica istnienia klubu. Ilość osób uczestniczących w zabawie, nie tylko świadczy o tym, że takie imprezy są potrzebne, ale również o tym, że ruch abstynencki cały czas się rozwija i że bez alkoholu można stworzyć tak wspaniałą atmosferę radości, uśmiechu i pozytywnych emocji.

Ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem było uczestnictwo burmistrza Łasku, pana Gabriela Szkudlarka oraz wielu zaproszonych gości.

Do Łasku zjechali ludzie nie tylko z naszego regionu ale również z z województw ościennych. Świadczy to o ogromnej popularności zabawy abstynenckiej w Łasku i zakresie propagowania trzeĽwości przez Stowarzyszenie Abstynentów Klubu Merkury. Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za uświetnienie swoją obecnością naszej imprezy. W szczególności dziękujemy dyrektor szkoły pani Poprawskiej, za możliwość powrotu do sali, która może przyjąć tak wielką liczbę osób. Podziękowania należą się również, a może przede wszystkim członkom Stowarzyszenia, którzy swoją ciężką pracą udowodnili, że nawet z tak wielkim przedsięwzięciem są sobie w stanie poradzić.

Stowarzyszenie Abstynentów Klubu Merkury w Łasku zaprasza do siebie przez cały rok wszystkich ludzi potrzebujących pomocy w zakresie uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu. Pokazujemy wszystkim jak pięknie można żyć w trzeĽwości.

Z poważaniem
Zarząd Stowarzyszenia Klubu Merkury w Łasku


 

Zakończenie wakacji
Data dodania: 01.09.2015

Dzieci członków stowarzyszenia wybrały się do Łódzkiego Ogrodu zoologicznego by radośnie zakończyć wakacje.Zabawy było po pachy i radości bez końca.
 

[wróć do aktualności]