XXXIII-lecie Stowarzyszenia Abstynentów "Przystań" 20.05.2017
     
XXVI Ogólnopolski Zlot Rodzin Abstynenckich MAŁE CICHE 29.04-04.05.2017
     
Wielkanocne jajeczko 07.04.2017
     
Choinka dla dzieci 18.02.2017
     
Pożeganie Lata z Klubem Merkury 28.08.2016
Dnia 28.08.2016 r. na placu przy Orliku i pływalni miejskiej w Łasku odbył się festyn na zakończenie wakacji "Pożegnanie Lata z Klubem Merkury". organizatorem imprezy byli: Stowarzyszenie Abstynentów Klubu Merkury w Łasku, Gmina Łask, Łaski Dom Kultury, Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku.
Festyn rozpoczął się zawodami pływackimi w trzech kategoriach: kobiety, mężczyźni oraz sztafeta rodzinna. Choć między uczestnikami panowała atmosfera przyjaźni, nie zbrakło zdrowej rywalizacji która wyłoniła najlepszych. O godzinie 13.00 mogliśmy posłuchać przepięknego występu wokalnego Julii Wojtaszek, która swoim wykonaniem sprawiła, że niektórym miękły serduszka. O 14.00 chętne rodziny mogły wziąć udział w "Potyczkach Rodzinnych" zorganizowanych przez CSiR. A walczyć było o co, gdyż główną nagrodą był tablet. Oprócz tego każda ze zwycięzkich rodzin otrzymała torbę z licznymi sportowymi nagrodami. Około godziny 15.00 na placu pojawiła się Straż Pożarna. Strażacy przeprowadzili dla chętnych krótkie szkolenie z pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantomów. Zgromadzone dzieci mogły również poznać tajniki pracy strażaka, obejrzeć sprzęt , zadawać pytania. Ogromną niespodzianką zarówno dla dzieci jak i dorosłych okazał się prysznic z węża strażackiego, który przy ponad 30 stopniowym upale schłodził rozgrzanych uczestników. Serdeczne podziękowania dla straży za tak liczne atrakcje. Nie możemy również zapomnieć o uroczych paniach policjantkach, które reprezentując Komendę Powiatową Policji w Łasku przygotowały dla dzieci min. konkursy dotyczące bezpieczeństwa. Przez cały czas trwania festynu mali i duzi uczestnicy mogli wziąć udział w licznych konkursach przeprowadzonych przez Łaski Dom Kultury. Należy również zaznaczyć, iż to właśnie panie z ŁDK dbały o dobrą atmosferę i brak nudy podczas festynu. Dużą atrakcją okazały się bryczki konne, które woziły chętnych uczestników po okolicznym lesie. Dla tych co woleli bliższy kontakt z koniem czekały przejażdżki kucykami. Najmłodsi uczestnicy mogli również pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach i poskakać w basenie z kulkami. Dla chętnych ustawiony był bufet gdzie można było zjeść smaczne ciasto, kiełbaskę z grilla, napić się kawy czy herbaty lub czegoś zimnego dla ochłody. Ogromną popularnością cieszyło się również malowanie buziek, gdzie stale była kolejka oczekujących. Dorośli mogli również zasięgnąć informacji lub uzyskać poradę w punkcie informacyjnym.
Zarząd Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku składa ogromne podziękowania wszystkim biorącym udział w organizacji tego przedsięwzięcia. Bez trudu i pracy jaką włożyliście w przygotowanie i przebieg festynu przeprowadzenie tak dużej imprezy nie byłoby możliwe.
     
Jubileusz 30 - lecia powstania Klubu Merkury
     

««« ««  1 | 2 | 3  »» »»»


[Admin] :: Logowanie do Galerii